chrome firefox opera safari iexplorer

В українців зростають зарплати

27 квітня 2011 о 09:01

В березні середня зарплата підвищилася на 8,3% до 2531 гривні на місяць в порівнянні з лютим.

Як повідомляє Державна служба статистики, середня заробітна плата в першому кварталі 2011 року зросла на 19,7% і становила 2315 гривень порівняно з відповідним періодом 2010 року.

У лютому порівняно з січнем 2011 року розмір заробітної плати зріс у середньому на 1,8%, а з лютим попереднього року — на 19,6%.

Кількість зареєстрованих безробітних на 1 квітня 2011 року порівняно з 1 березня скоротилася на 0,5 % до 613,6 тисячі осіб, що на 21,5% більше порівняно з відповідною датою 2010 року.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому в країні за березень 2011 року не змінився і на 1 квітня становив 2,2% населення працездатного віку.

 

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути