chrome firefox opera safari iexplorer

Спікером України на «Євробаченні-2011» буде Руслана Лижичко

13 травня 2011 о 20:31

Переможець конкурсу в 2004 році Руслана Лижичко оповістить результати голосування українських глядачів і назве ім’я переможця конкурсу на думку громадян України.

Про це заявив заступник гендиректора Національної телекомпанії України Валід Арфуш, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ».

«Ми дуже довго і ретельно підбирали кандидатуру спікера України на «Євробаченні-2011», зважували всі за і проти, але коли почали говорити про Руслану, то стало зрозуміло, що кращої кандидатури не може і бути. Європа від неї у захопленні, адже досі пам’ятає її приголомшливий виступ на «Євробаченні-2004», – зазначив В. Арфуш.

Саме Руслана оповістить результати голосування українських глядачів і назве ім’я переможця конкурсу на думку громадян України.

Нагадаємо, «Євробачення» стартувало у німецькому Дюссельдорфі 10 травня. Ім’я переможця стане відоме 14 травня. За перемогу в європейському пісенному конкурсі будуть боротися представники 25 країн, зокрема учасниця від України Міка Ньютон, яка виступить під номером 23.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі