chrome firefox opera safari iexplorer

Європейська преса виставила оцінки містам-господарям Євро-2012

20 червня 2011 о 18:22

За підсумками прес-туру Рік до Євро, що відбувся в Україні близько двох тижнів тому містами, що приймають Євро-2012, європейська преса виставила нашим містам свої оцінки.

Західні журналісти, оцінювали підготовку українських та польських міст до Євро-2012, за результатами міжнародного прес-туру ONE YEAR TO GO виставили такі оцінки за 5-бальною шкалою:

Донецьк — 2,9 бала

Крім твердої п'ятірки за стадіон, Донецьк заробив: за аеропорт — 3,2, за дороги — 3,1, за готелі — 2,0, за відпочинок — 2,0 і за саме місто — 2,1. Перш за все, Донецьк об'єктивно не має туристичних традицій — так склалося історично.

Харків — 3,44 бала

Цей показник включає в себе такі оцінки: аеропорт — 4,4, стадіон — 4,4, дороги — 2,7, місто — 3,0, відпочинок — 2,7.

Львів — 3,5 бала

Стадіон оцінений на 2,6, аеропорт — 2,1, дороги — 3 бали рівно, готель Дністер — 3,8, саме місто — 5,0, відпочинок і дозвілля — 4,7.

Київ — 3,7 бала

НСК Олімпійський отримав 3,1 бала. Зате термінал F в аеропорту Бориспіль — 4,5. Окремо взятий Київ у позиції місто заробило оцінку — 4,3. Перспективи відпочинку в столиці журналісти встигли оцінити в 4 бали рівно, стан доріг — у 3 бали, готелі — в 3,7 бала.

Нагадаємо, чиновники UEFA досить високо оцінюють підготовку України до Євро-2012.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути