chrome firefox opera safari iexplorer

На головній арені Євро-2012 встановлено перше гігантське відеотабло

22 червня 2011 о 18:37

У вівторок, 21 червня, на НСК «Олімпійський» встановлено перше з двох кольорових світлодіодних (LED) відеотабло німецького виробництва площею 103,36 м. Про це повідомляє офіційний сайт головної арени Євро-2012.

Табло встановлено над північною трибуною стадіону. Воно не має аналогів в Україні та є одним з найбільших у Європі. Друге відеотабло буде встановлено найближчими днями над південною трибуною стадіону.

Відзначимо, що таке положення табло забезпечить гарну оглядовість панелей з усіх куточків глядацьких трибун. А здатність відображати до 4,4 трильйонів кольорів гарантуватиме яскраві та незабутні враження від перегляду гри усім гостям НСК «Олімпійський».

Під час матчів та спортивних змагань гості стадіону зможуть стежити на табло за рахунком, переглядати повтори гострих моментів гри та отримувати інформацію про гравців та склади команд.

Відеопанелі відображатимуть будь яку відео-, графічну та текстову інформацію у найвищій якості, тому можуть бути використані також під час культурно-розважальних заходів: концертів, виставок, ярмарок, презентацій.

Цікаво, що відеотабло спочатку зібрали на землі, а потім підняли та закріпили під вантовою конструкцією даху на 6 тросах. Максимальна вага кожного табло разом з монтажною конструкцією — 9,5 тонн.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути