chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі хочуть організувати турнір серед вболівальників Євро-2012

28 червня 2011 о 16:28

Про це повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра під час підбиття підсумків міського конкурсу на кращу бізнес-ідею «Тернопіль – Євро-2012».

Ідея провести змагання серед уболівальників, з якою виступив місцевий журналіст Денис Лучка, посіла друге місце на конкурсі, її автора відзначено грошовою премією.

«Організація такого змагання приверне увагу до Тернополя медійних структур, завдяки чому про наше місто дізнається ще більше людей. Окрім цього, такий чемпіонат забезпечить приплив туристів у місто, причому на весь період Євро-2012, адже матчі вболівальників можна проводити у ті ж дні, що й ігри національних команд», – зазначив Д.Лучка, представляючи свій проект.

Л.Бицюра зауважив, що управлінню сім’ї, молоді та спорту мерії уже дано доручення розробити проект положення про проведення чемпіонату з футболу серед уболівальників.

«Загалом по кожному із представлених на конкурсі проектів профільні управління отримали доручення щодо втілення запропонованих ідей та їх доопрацювання у разі потреби», – повідомив Л.Бицюра.

За його даними, загалом на конкурсі було представлено 8 проектів. Серед іншого, пропонується відкрити у місті до Євро-2012 базу для катання на гідроциклах на Тернопільському ставі, українського фаст-фуду «Мак Гануся» з англомовним персоналом та прилеглою фан-зоною, магазину сувенірної продукції на центральному стадіоні міста, створення клубу «Євро-2012», вдосконалення мережі банерної реклами та очищення фасадів міста від приватних оголошень.

Водночас на конкурсі переміг проект, який має за мету перетворити Тернопіль на столицю бджолярства в Україні. Проектом передбачено виробництво такої неординарної продукції як медовий квас, капсул з пилком, жувальних подушочок на основі продуктів бджолярства.

Нагадаємо, минулого року Тернопіль було включено в офіційний каталог УЄФА як місто, де зможе тренуватися одна з команд-учасниць Євро-2012.

 

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути