chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України отримала свій автобус на Євро-2012

18 травня 2012 о 12:44

Напередодні у Варшаві головним автомобільним спонсором майбутнього Євро-2012 Європейському футбольному Союзу були передані всі шістнадцять автобусів для національних команд-учасниць турніру, а також ключі від автомобілів, які будуть здійснювати транспортування.

Автобуси команд виконані в основному кольорі континентальної першості − фіолетовому. На бортах машин − прапор країни, а також гасло національної збірної, під яким вона буде виступати. Гасло було обране в конкурсі серед уболівальників. Український автобус прикрашений написом.

"Оскільки до старту турніру залишається всього 23 дня, передача транспортних засобів є важливим моментом у підготовці до Євро-2012. Hyundai є лідером у виробництві елегантних, надійних і зручних автомобілів і допоможе в організації турніру тим, що забезпечить високоякісну транспортування команд, офіційних осіб і гостей ", − заявив маркетинговий директор UEFA Гі-Лоран Епштейн.

Всього автомобільний парк україно-польського Євро буде налічувати більше 700 транспортних засобів.

Раніше повідомлялося, що в четвер, 17 травня, у межах столиці Україні було урочисто відкрито новий термінал міжнародного аеропорту Київ або, якщо говорити звично, аеропорту Жуляни.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути