chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» ганебно програло «Рубіну» у Лізі чемпіонів

27 липня 2011 о 09:08

Київське «Динамо» зазнало ганебної і, на жаль, закономірної поразки від «Рубіна» у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Ще до матчу неприємно здивував Сьомін. По-перше, включивши в стартовий протокол незграбногоХачерідіЕль Каддурі, який не відрізняється надійністю в обороні, та Єременка, який з кожним матчем робить все більше помилок при передачах.

А по-друге, залишивши на лаві запасних Юссуфа,Мілевського та Шевченка. Динамівцям якраз і не вистачило надійності у обороні (Юссуф), другого форварда (Мілевський) і безцінного досвіду, яким володіє Шевченко (Шева цілком міг зіграти на фланзі, а Гусєв тоді б зайняв місце на лівому фланзі оборони).

А щойно почалася гра, як дитячі помилки в обороні киян призвели до пропущеного м'яча.Єременко і Даніло Сілва не до кінця поборолися за м'яч на лівому фланзі. В результаті Нобоа на вході в штрафний майданчик обіграв Діакате і прострілив на дальню стійку, а Касаєв переправив м'яч у ворота.

Це був єдиний небезпечний момент біля воріт «Динамо» у першому таймі. А більшого казанцям й не потрібно було. Повівши в рахунку, підопічні Курбана Бердиєва закрилися на своїй половині поля і не дозволили киянам вільно розігрувати м'яч на підступах до свого штрафного майданчика.

Більшу половину першого тайму і до середини другого динамівці намагалися шукати щастя біля воріт Рижикова, але небезпечні моменти можна порахувати на пальцях однієї руки. На 23-й хвилині Ярмоленко потужно пробив низом з 25-ти метрів, але Рижиков перевів м'яч на кутовий. На 33-й хвилині Аруна виграв боротьбу на другому поверсі, скинув м'яч на Вукоєвича і той без перешкод пробив метрів з 12-ти, але м'яч струсонув поперечину і відскочив у поле.

На початку другого тайму Ярмоленко увірвався штрафний майданчик і завдав удару вище воріт.

А в середині другого тайму атакувальна міць «Динамо» зійшла нанівець. «Рубін» же став шукати щастя в контратаках, і таки знайшов. На 67-й Караденіз з правого флангу прострілив на Медведєва, якого за руку схопив Хачеріді. Пенальті реалізував Натхо.

У час, що залишився, динамівці не створили жодного небезпечного моменту, постійно б'ючись об бетонну стіну під назвою «Рубін».

0:2 удома з «Рубіном» — це рівносильно катастрофі. Третього серпня киянам буде дуже важко здобути загальну перемогу у Казані.

Насамкінець відзначу, що футболісти «Динамо» дуже багато помилялися при передачах, прийомі м'яча, робили величезну кількість зайвих поперечних пасів, і повільно переходили від оборони до атаки. З такою грою «Рубін» не здолати.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд

Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Давіда Фернандес Борбалан (Іспанія)

ДИНАМО Київ, Україна — РУБІН Казань, Росія — 0:2

Динамо: 1. Шовковський – 30.Ель-Каддурі, 34. Хачеріді, 15. Діакате, 2. Даніло Сілва – 5. Вукоєвич (10. Мілевський, 55), 25. Аруна — 9. Ярмоленко, 11. Єременко (8. Алієв, 86), 20. Гусєв (36. Нінкович, 78) – 11. Ідейє

Запасні: 35. Коваль — 3.Бетао, 7. Шевченко, 37. Юссуф

Рубін: 1. Рижиков – 3. Ансальді, 76. Шаронов, 67. Квірквелія, 27. Боккетті – 61. Караденіз, 15. Кисляк, 66. Натхо, 10. Касаєв (9. Нємов, 69), 16. Нобоа – 25. Дядюн (26. Медведєв, 60)

Запасні: 68. Волкотруб — 14. Чала, 56. Махмутов, 63. Джалілов, 65. Жестоков

0:1 Алан Касаєв, 6 (Нобоа на вході в штрафний майданчик обіграв Діакате і прострілив — Касаєв переправив м'яч у сітку)

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)