chrome firefox opera safari iexplorer

Укрзалізниця створить новий єдиний центр із обслуговування пасажирів

08 липня 2011 о 15:42

«Укрзалізниця» в першому кварталі 2012 року створить новий єдиний центр із обслуговування пасажирів, оскільки управління пасажирськими перевезеннями на залізницях вимагає якісних змін.

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», про це заявив генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак, підбиваючи фінансово-економічні підсумки роботи залізничного транспорту України за перше півріччя 2011 року.

«У вересні проаналізуємо літній графік, за результатами літнього пасажиропотоку, й відразу перейдемо до створення нового графіку на 2012—2013 рік до кінця року. Також буде перехід на нову технологію продажу проїзних документів і управління пасажирським парком. У першому кварталі 2012 року в Києві буде створено новий єдиний центр із обслуговування пасажирів, на який буде покладено завдання реалізації нової технології продажу пасажирських квитків», — повідомив гендиректор.

За його словами, пасажирський сектор залізничного транспорту має переходити на нові принципи організації та технологію роботи.

«Збитки за перевезення пасажирів у дальньому сполученні за перше півріччя цього року вже становили близько 3,8 млрд. грн. Компенсація за перевезення пільгових категорій пасажирів — на рівні 25%. При цьому в нас курсують поїзди по 3-5 вагонів або заповненістю 15-20%. Також аналіз показав, що є зупинки, де місяцями немає жодного пасажира, а поїзди на них зупиняються. Звичайно, за таких умов експлуатаційні витрати будуть зростати в геометричній прогресії», — зазначив В.Козак. За його словами, зараз не ведеться аналіз заселеності й рентабельності пасажирських поїздів, адже технологія й нормативна база, за якими організовується робота, були прийняті ще за часів СРСР.

«Відсутня достатня горизонтальна комунікація між залізницями. Де є надлишок локомотивів і вагонів, де їх катастрофічно не вистачає. І при цьому жоден керівник не в змозі вийти з пропозиціями щодо перенаправлення рухомого складу на ті відрізки, які в ньому мають потребу в першу чергу», — заявив гендиректор.

Враховуючи вищевикладене, керівник галузі дав доручення начальникам залізниць проаналізувати ситуацію й при складанні нового графіку враховувати всі чинники, що впливають на ефективність організації роботи із пасажирських перевезень. «Вимагаю від начальників залізниць врахувати мої вимоги: максимально переходити на денні поїзди, проаналізувати склад поїздів, зупинки, завантаження, максимальний час простою пасажирського вагону не повинен перевищувати 2-3 години, зменшити затримки вагонів у пунктах обороту вагонів. Жоден господар не може собі дозволити простій локомотивів і вагонів іноді по 12-14 годин у пунктах обороту. А в нас такі факти є. В нас немає іншого шляху, ніж підвищувати ефективність використання наявного парку, скорочувати кількість пасажирських вагонів і за цей рахунок якісно модернізувати наявний пасажирських парк», — сказав В.Козак.

21 серпня

Інші дати
21 серпня відзначають:
  • Міжнародний день пам’яті і поминання жертв тероризму.
Розгорнути
Омелян Железняк
1909 - український художник-кераміст; заслужений майстер народної творчості УРСР. Створював декоративний керамічний посуд; статуетки та жанрові композиції з народного життя («Гонта з синами», «Козак Мамай», «Прощання з козаком»); скульптурні ілюстрації до творів Т. Шевченка («Мені тринадцятий минало»), М. Гоголя («Козак Вакула верхи на чорті») тощо.
Розгорнути
Народився Володимир Гадзінський
(1888, м.Краків, Польща – 1932) - український письменник, критик. Автор поем «УРСР», «Айнштайн», «Земля», «Заклик Червоного Ренесансу», «Розум», фантастичної повісті «Кінець».
Квадратний біль. Крутий округ жалоби. Прощавай же! Поети, наче совість, мруть, а білий світ - він тільки майже і світ, і білий. (Василь Стус)
Розгорнути

Новини Дивитися всі