chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра стартує п’ятий рок-фестиваль «Славське Рок»

28 липня 2011 о 15:46

«Славське Рок» 2011 року вже вп’яте влаштує свято для меломанів. В 2011 році 3 дні найкращої рок-музики відбудуться з 29 по 31 липня.

З того часу, як фестиваль вперше відбувся у 2007 році, на сценах фестивалю виступили майже 80-т гуртів, серед яких команди з Польщі, Німеччини, Латвії, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії, найкращі українські рок-гурти, а також багато молодих вітчизняних команд, для яких фестиваль став кроком у майбутнє.

Фестиваль відвідали більше 25 тис. людей, багато спеціальних закордонних гостей, українські режисери, продюсери, кінематографісти, художники, письменники. Ювілейний фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років.

За час існування «Славське Рок» заробив собі репутацію одного з найкращих фестивалів України. Він робить акцент на музичній програмі, але, в той же час не менше уваги приділяє мистецькій, екологічній та спортивній складовим. Ідея фестивалю полягає в об’єднанні активної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом «Я люблю Карпати».

Цього року музична програма фестивалю буде представлена двома сценами – Денною (малою) та Вечірньою (основною), де виступатимуть гурти  «Тартак», «Піккардійська Терція»,  Sztywny Pal Azji (Польща), Los Colorados, «ДримбаДаДзиґа» та ін.

Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на «Славське Рок» в якості керівника екологічної програми.

Окрім цього, на фестивалі буде і мистецька програма, де в суботу та неділю працюватимуть такі майстер-класи:
• дитячі майстерні з виготовлення сувенірів на згадку про фест
• гончарний майстер-клас
• тимчасові татуювання
• і ще багато цікавого.

Більше про фестиваль - читайте тут.

* За матеріалами thisisukraine.org

«Рідна країна»

 

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути