chrome firefox opera safari iexplorer

Автоцивілка дорожчає на 10-12%

22 серпня 2011 о 09:55

Менш ніж через місяць для українських водіїв на 10-12 % подорожчають поліси обов'язкового страхування цивільної відповідальності перед третіми особами на випадок ДТП (так звана автоцивілка).

З 18 вересня набуває чинності закон, який змінює порядок виплати страховки. Зокрема, водії отримають право самостійно, без виклику інспектора ДАІ, оформляти протокол про ДТП, в якому немає постраждалих («європротокол»), пише газета «Сегодня».

А це збільшує кількість звернень і ризик шахрайства для отримання страхвиплат, що стало однією з причин підвищення вартості поліса.

В середньому ціна полісу підвищиться на 10-12% (страховки КАСКО це не торкнеться), а всі договори страхування, укладені по 17 вересня цього року, дійсні до закінчення терміну їх дії (від 15 днів до 1 року).

Деякі компанії, які страхують «автоцивілку», закликають своїх клієнтів купити поліс вже зараз, мовляв, вже з 1 вересня буде дорожче на 30%. Але на думку спеціалістів з даної галузі це, швидше за все, бажання заробити на побоюваннях клієнта, адже згідно закону поліси подорожчають лише з 18 вересня.

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути