Українська «молодіжка» вийшла в фінал меморіалу Лобановського

10 серпня 2011 о 11:51

Молодіжна збірна України вийшла у фінал меморіалу імені Лобановського. Підопічні Павла Яковенка обіграли однолітків з Ізраїлю.

Особливих проблем з тим, щоб пройти бар'єр в особі Ізраїлю у молодих українців не виникло, щоправда, всі три голи були забиті вже у другому таймі. Правда, ще до перерви підопічні Яковенка могли забити не раз — Клейман потягнув удари Пластуна після розіграшу кутового і Гармаша, який пробивав зі штрафного.

Почин поклав той самий Гармаш, який вийшов на побачення з воротарем суперників, уникнувши офсайдної пастки. А вже через п'ять хвилин Чайковський подвоїв перевагу господарів, замкнувши головою подачу Бабир з лівого флангу. Фінальну крапку на останній хвилині поставив Путраш, вистріливши із-за меж штрафного.

У другому півфіналі Узбекистан обіграв Сербію з рахунком 2:0 — саме з азіатською збірною Україна зіграє у вирішальному матчі. Відбудеться він сьогодні, 10 серпня, на стадіоні Динамо ім. Валерія Лобановського. Початок — о 18:00.

Україна (U-21) — Ізраїль (U-21) 3:0

Голи: Гармаш, 54, Чайковський, 59, Путраш, 90

Україна (U-21): Березовський, Бутко (Гречишкин, 61), Парцванія, Путраш, Опанасенко, Віценець (Іванко, 70), Гармаш (Хомченовський, 70), Єрьоменко (Федотов, 70; Будник, 88), Пластун, Чайковський (Причиненко, 61), Бабир (Шахов, 61)