Україна достроково вийшла у чвертьфінал ЧЄ-2012 з футзалу

03 лютого 2012 о 11:20

Збірна України з футзалу, яка розгромила у стартовому матчі Євро-2012 команду Словенії, достроково завоювала собі путівку у чвертьфінал...

Підопічні Лисенчука, блискуче провівши стартовий матч, забронювали місце у чвертьфіналі. У заключному поєдинку групи B четвертого лютого вони розіграють з іспанцями перше місце.

Героєм зустрічі став Валерій Легчанов з «Енергії», який відзначився хет-тріком і ще один раз забив у свої ворота. Ще по голу за нашу команду забили Дмитро Клочко, Сергій Журба і Максим Павленко.

Словенія — Україна 3:6

Голи: Легчанов, 27 (автогол), Уршич, 34, Чуєц, 38 — Клочко, 6, Легчанов, 8, 21, 29, Журба, 10, Павленко, 17

Україна: Іваняк, Кондратюк, Замятін, Легчанов, Овсянніков, Клочко, Сорокін, Рогачов, Павленко, Журба, Чепорнюк

Жовто-сині ефективно реалізовували свої моменти, караючи суперника за помилки. Лише при рахунку 5:0 українці зменшили оберти і збірна Словенії зуміла вразити ворота Іваняка.

У суботу, 4 лютого, українці зіграють з іспанцями за перше місце у групі. Українців влаштує і нічия.