chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд двічі збільшить дотації на книговидання

16 серпня 2011 о 11:04

Уряд України наступного року вдвічі збільшить дотації на підтримку українського книговидання. Про це на відкритті сьомої Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

За його словами, протягом останніх років спостерігається «тенденція до відродження» українського книговидання, а також збільшується попит на українську книгу.

У черговому книжковому ярмарку беруть участь більше 100 українських видавництв. Серед гостей цього року – видавництва з Болгарії та Росії.

Під час форуму, зокрема, запланована презентація російськомовної книги «Інноваційні механізми управління програмами розвитку», серед авторів якої – глава уряду Микола Азаров та міністр фінансів Федір Ярошенко.

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі