chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Україні відзначають День бібліотек

30 вересня 2011 о 10:40

30 вересня вітчизняні бібліотеки відзначають своє професійне свято. Цей день не пройшов повз увагу Української Бібліотечної Асоціації – щороку ця організація влаштовує акції підтримки бібліотек по всій Україні.

Минулого року організатори Дня бібліотек проводили флеш-моб, який був спрямований на залучення читачів до бібліотек. Цього року відбудеться перфоменс – мистецька акція, в якій особа чи група осіб виконує специфічні дії, що мають концептуальне значення і передбачають певне естетичне сприйняття та інтерпретацію.

Дійство розпочнеться об 11 годині біля Українського дому. Тут пройдуть читання в підтримку всеукраїнського Дня бібліотек.

В бібліотечному перфоменсі будуть залучені  і студенти, і перехожі, які показуватимуть дійство (читання книг, демонстрація відповідних плакатів та гасел), що буде спонукати людей читати та приходити до бібліотек, а також дізнатися, що є таке свято як День бібліотек.

«Мета заходу – сформувати відповідне ставлення і культуру читання у людини, а також нагадати, що бібліотеку варто відвідувати», — зазначає PR-менеджер УБА, Оксана Бояринова.

В цей день українська бібліотечна асоціація закликає всю бібліотечну громадськість, партнерів і друзів відзначити Всеукраїнський день бібліотек у новому форматі загальнонародного свята.

За інформацією прес-служби, Президія та актив УБА розробили рекомендації  щодо проведення загальноукраїнських акцій до Дня бібліотек 2011, з якими Ви можете ознайомитися тут.

«Рідна країна»

14 березня

Інші дати
Олекса Новаківський
1872 –  український художник-постімпресіоніст, учасник «краківського авангарду», педагог. Заснував у Львові мистецьку школу, що стала осередком малярської культури в Західній Україні. Найвідоміші полотна: «Моя Муза», «Весна в Могилі», «Мойсей» (портрет А. Шептицького), «Повінь», «Гора Грегит» та ін.
Розгорнути
Народився Амвросій Бучма
(1891, м. Львів – 1957), український актор і режисер.
«Я люблю заповнювати паузи дією, люблю працювати з речами, люблю мовчати на сцені і вважаю, що в цьому і є особлива радість акторської творчості, в якій актор виступає не тільки як співавтор, як інтерпретатор літературного матеріалу, а й як самостійний художник». (Амвросій Бучма)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...