chrome firefox opera safari iexplorer

«Гогольfest» таки відбудеться. У вересні наступного року

31 жовтня 2011 о 16:30

Міжнародний фестиваль Гогольfest відбудеться 7-23 вересня наступного року у столичному ВДНГ. Про це в інтерв’ю порталу «Платформа» заявив директор Гогольfestу Владислав Троїцький.

«Зараз ми розглядаємо, як сформувати організаційну складову. Шукаємо директора фестивалю – особисто я втомився від фінансових питань і хочу зайнятися тільки художньої частиною», – сказав Троїцький.

Він додав, що Гогольfest-2012 відбудеться під патронатом голови КМДА Олександра Попова.

Коментуючи нове місце для проведення фестивалю, Троїцький зауважив, що домовитись про проведення Гогольfestу на ВДНГ буде легше.

"Фактично для Гогольfest'у є тільки два місця: «Мистецький арсенал» і ВДНГ. Але ВДНГ мені навіть трохи цікавіша – місця більше, і немає необхідності в таких тривалих переговорах, які ми вели з «Арсеналом», сказав Троїцький.

Директор фестивалю також повідомив, що йому «потрібна команда серйозних людей, для яких створення Гогольфесту буде важливіше можливості на ньому заробити».

«Потрібні професіонали, які вміють робити свою роботу, тому що завжди фестиваль робили фактично актори театру ...», — заявив Троїцький.

Як повідомлялось раніше, фестиваль Гогольfest припиняє своє існування. Троїцький тоді пояснив, що у нього «вже немає сил на власні гроші робити фестиваль, державі він не потрібен».

«Два роки я робив його за свої кошти, інші два — з допомогою Уткіна (глава ради директорів КМ Core). Більше я робити Гогольfest не буду, це нереально. Можливо, цього року замість Гогольfestу відбудеться якась польська програма», — пояснив у квітні Троїцький.

2 серпня

Інші дати
Іван Підоплічко
1905 – український зоолог, палеонтолог, теріолог, засновник археозоологічних досліджень в Україні. Засновник Українського теріологічного товариства. Ініціатор створення довідника «Фауна України» в 40 т. та Національного науково-природничого музею АН України.
Розгорнути
Сергій Нігоян
1993 – учасник Євромайдану в Києві, перший загиблий під час протистоянь на вулиці Грушевського. Герой України.
Розгорнути
Народився Кость Буревій
(1888, Росія – 1934) - український поет, драматург, театрознавець, літературний критик. Автор історичної драми «Павло Полуботок», сатиричних творів «Опортунія», «Хами», «Чотири Чемберлени».
Червоні чвари! Час червоний! Чурило черево чи чоло, чи чо, чи чох, чи чор зна що? Чи очі плачуть, чи регочуть? (Кость Буревій)
Розгорнути