chrome firefox opera safari iexplorer

Троє українських боксерів пройшли у фінал ЧС з боксу

07 жовтня 2011 о 16:09

Киянин Денис Берінчик став першим з українських боксерів, хто пробився у фінал чемпіонату світу, що проходить у Баку.

 

У півфінальному поєдинку вагової категорії до 64 кілограмів Берінчик впевнено переміг англійця Томаса Сталкера.

Берінчік зміг нав'язати вищому Сталкеру зручну для себе рубку в ближньому бою і за рахунок сильних акцентованих ударів довів поєдинок до переконливої ​​перемоги — 31:18.

У фіналі Берінчик зустрінеться з бразильським боксеромЕвертоном дос Сантосом. Бій відбудеться 8 жовтня.

А слідом за Денисом у фінал пробився Євген Хитров, який виступає у ваговій категорії до 75 кілограмів. У півфіналі боксер з Кривого Рога переміг нокаутом румуна Богдана Джуратоні.

Після першого раунду рахунок на табло був 11:8 на користь українця, а вже у середині другого раунду Євген потужно пробив з лівої та нокаутував свого суперника!

У вирішальному поєдинку Хитров битиметься з японським боксером Ріота Мурата.

Згодом до Берінчика та Хитрова приєднався Олександр Усик, що виступає у ваговій категорії до 91 кілограма. Наш важковаговик здобув більш ніж переконливу перемогу над білорусом Сергієм Карнєєвим.

Наш боксер захопив лідерство зі стартових секунд першого раунду та під кінцівку другого раунду відправив свого суперника у нокдаун. Третій раунд був також за українцем. Підсумковий рахунок зустрічі — 23:10.

У фіналі Усик битиметься з азербайджанцем Теймуром Маммадовим.

Пізніше свої півфінальні поєдинки проведуть Василь Ломаченко (до 60 кг) та Тарас Шелестюк(до 69 кг).

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути