chrome firefox opera safari iexplorer

До півфіналу ЧС з боксу ввійшли три українські спорстмени

06 жовтня 2011 о 09:24

Три українські боксери Василь ЛомаченкоДенис Берінчик та Євген Хітров боротимуться за вихід у фінал чемпіонату світу, який проходить в Баку.

Ломаченко у ваговій категорії до 60 кг здобув перемогу над Фазліддіном Гаібназаровим з Узбекистану з рахунком 18:10 (2:3, 8:4, 8:3). В ½ фіналу Василь зустрінеться з італійцем Доменіко Валентіно.

Берінчик у ваговій категорії до 64 кг переміг господаря змагань – восьмого сіяного азербайджанця Хейбатулла Хаджіалієва з рахунком 33:19 (6:5, 17:8, 10:6). Тепер у півфіналі суперником українця буде англієць Томас Лі Сталкер.

Хітров у ваговій категорії до 75 кг переконливо здолав серба Олександра Дреновака Євген з рахунком 34:15 (9:5, 14:6, 11:3). У півфіналі Євген вийде на ринг проти Богдана Джуратоні з Румунії.

Компанію їм складе Олександр Усик, який у ваговій категорії до 91 кг сесаційно переміг першого сіяного росіянина Артура Бетербієва

Нажаль, Олександру Гвоздику у ваговій категорії до 81 кг не вдалося пробитися до півфіналу змагань. Олександр програв росіянину Єгору Мєхонцеву, посіяному під першим номером, з рахунком 21:27 (4:7, 9:13, 8:7).

Джерело: ТСН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути