chrome firefox opera safari iexplorer

У держбюджет заклали кошти для нових корпусів «Охматдиту»?

04 жовтня 2011 о 09:16

У держбюджеті на 2012 рік коштів на будівництво нових корпусів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» не передбачено.

Про це заявляє народний депутат Кирило Куликов.

«Цього року на розробку проектно-кошторисної документації та інженерну підготовку будівельного майданчика на території „Охматдиту“ передбачено 230 мільйонів гривень. Головним розпорядником цих бюджетних коштів було Міністерство охорони здоров’я. Проте постановою Кабміну головним цих розпорядником коштів було призначено Нацагентство з питань підготовки та проведення Євро-2012 року», — заявив нардеп.

«У бюджеті на 2012 рік коштів на продовження здійснення заходів, пов’язаних з будівництвом нових корпусів „Охматдит“ – не передбачено!», — наголосив Куликов.

Враховуючи соціальну важливість будівництва даного об’єкту, він звернувся до міністра охорони здоров’я Олександра Аніщенка, міністра фінансів Федора Ярошенка та віце-прем’єра Бориса Колеснікова з тим, щоб негайно розглянути та вирішити дане проблемне питання до прийняття Держбюджету-2012.

Нагадаємо, що раніше влада збиралася побудувати новий корпус та готель до Євро-2012 на території дитячої лікарні.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути