chrome firefox opera safari iexplorer

За розклеювання оголошень – штраф 1700 гривень

17 жовтня 2011 о 14:19

Столична влада вирішила штрафувати за несанкціоноване розклеювання оголошень на елементах благоустрою Києва.

Тим, кого спіймають за таким заняттям, загрожує штраф у 340 — 1700 гривень, повідомляє прес-служба мерії.

За словами начальника Головного управління контролю за благоустроєм Сергія Садового, порушники часто розміщують оголошення на опорах освітлення, огорожах, дверях під’їздів, на зупинках громадського транспорту.

«Проте порушників необхідно карати, адже Київ має бути чистим і комфортним. Наразі за розміщення рекламних оголошень в непризначених для цього місцях порушникам доведеться заплатити штраф у розмірі – 1 тисяча 700 гривень», – наголосив чиновник.

Він додав, що працівники профільного управління щоденно виявляють порушників, на яких складаються протоколи про адміністративне правопорушення зі штрафом для громадян – від 340 до 1360 гривень, для посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.

Так, з початку року спеціалістами Головного управління контролю за благоустроєм спільно з районними відділами благоустрою порушникам виписано 642 попереджувальні приписи та складено 182 протоколи про адміністративні правопорушення.

У мерії наголосили, що торік КП «Київміськсвітло» очищення понад 20 тисяч опор стовпів обійшлось у понад 2 мільйони гривень.

Зокрема, на очищення одного стовпа з бюджету витрачають від 85 до 100 гривень.

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути