chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України втратила 10 футболістів перед грою з Німеччиною

08 листопада 2011 о 20:45

Збірна України підходить до матчу з Німеччиною з величезними кадровими втратами. Про це у вівторок розповів керманич збірної Олег Блохін.

«Трапилися непередбачені обставини — вибули 10 осіб: Михалик, Чигринський, Алієв, Гармаш, Хачеріді, Гусєв, Гай, Воронін, Шевченко (забій щелепи), Шовковський (пошкодження пальця). Передбачити таке неможливо. Такий фарт у нас. Думаємо над тим, кого дозаявити», — сказав Блохін.

Щоправда, деякі з вищеперелічених футболістів ще можуть взяти участь у грі з німцями, що відбудеться 11 листопада на НСК «Олімпійський».

«Гусєв може відновитися, але ангіна дає ускладнення на серце — небезпечна штука! Його 3-4 дні „напихали“ антибіотиками, і тепер їх треба вигнати. Є шанс у Алієва. Можливо зіграє Шевченко, у нього зачеплений нерв. У Шовковського вибитий палець, але Саша сказав, що якщо треба, то зіграє.

А Хачеріді і Гармаш грали з травмами, і шансів у них немає. Ми не будемо гробити людей, змушувати їх грати на уколах!», — додав Блохін.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути