chrome firefox opera safari iexplorer

У 2012 році буде два місячних і два сонячних затемнення

31 грудня 2011 о 09:07

Про це заявив астролог Сабухі Рагімлі, сообшает Астроблог.

За його словами, на відміну від минулих років у наступаючому році буде не шість, а чотири астрономічних затемнення. Найнебезпечнішим, вважає він, буде повне сонячне затемнення 14 листопада.

Неповне сонячне затемнення очікується 21 травня, звичайне місячне затемнення – 4 липня, повне сонячне затемнення – 14 листопада і неповне місячне затемнення – 28 листопада, сказав Рагімлі.

2012-й – це рік Чорного Дракона, символом якого є вода. Він настане 23 січня.

За словами Рагімлі, згідно з давнім віруванням, в цей момент, дивлячись у небо в північному напрямку, можна буде побачити обриси звіра, чий рік наступає в цей момент.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі