chrome firefox opera safari iexplorer

У Києва може з'явитися власна міліція

08 грудня 2011 о 12:23

У Києві може бути створено муніципальну міліцію, яка підпорядковуватиметься не МВС, а голові Київміськдержадміністрації.

Відповідну ініціативу озвучив голова КМДА Олександр Попов, пише «Комсомольская правда в Украине».

На обговоренні Стратегії розвитку Києва до 2025 року у середу Попов поскаржився, що у міськадміністрації зараз немає важелів для того, щоб жорстко карати різного роду порушників.

«Наприклад, ми сьогодні прибрали в одному місці МАФ, а він через деякий час з'явився в іншому місці», — заявив він.

Однак, за словами Попова, для створення муніципальної міліції необхідний відповідний законопроект у Верховній Раді.

Спочатку він хоче провести консультації з головою МВС з цього питання.

Можливо, створення міської міліції буде внесено до Стратегії розвитку Києва, яку представлять на розгляд Київради вже через тиждень.

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути