chrome firefox opera safari iexplorer

Стратегію розвитку Києва винесуть на обговорення

23 червня 2011 о 14:12

Київрада вирішила винести проект стратегії розвитку столиці до 2025 року на громадське обговорення. За ухвалення відповідного рішення проголосували 90 депутатів.

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, який виступав як доповідач з цього питання, зазначив, що це рішення є дуже важливим кроком для Києва.

Він повідомив, що в цілому реалізація стратегії оцінюється в 62 млрд євро.

Прийняття проекту стратегії передбачає, що протягом двох місяців КМДА має організувати і провести публічне громадське обговорення зазначеного проекту стратегії і за результатами обговорення підготувати і подати на розгляд Київради проект рішення Про затвердження стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Нагадаємо, раніше Попов заявив, що згідно з планами розробки стратегії економічного розвитку Києва до 2025 року в подальшому статус Київської міської державної адміністрації піднімуть до рівня міністерства.

 

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути