chrome firefox opera safari iexplorer

До квітня у столиці з'являться чотири м'ячі

12 січня 2012 о 14:27

До квітня поточного року у Києві планується встановити чотири величезні футбольні м'ячі майбутнього Євро-2012.

Про це повідомили у прес-службі КМДА. Конструкції розташують на клумбах Європейської площі та площі Перемоги, на Поштовій площі (перетин Володимирського узвозу та Боричевого узвозу) та у межах в'їзної групи до Києва поблизу Харківської площі.

Збільшені копії офіційних м'ячів Євро-2012 Tango 12 милуватимуть око киян і гостей столиці з 1 квітня до 1 липня 2012 року. Зазначимо, що виготовлення та встановлення конструкцій фінансуватиметься за рахунок одного з офіційних спонсорів Євро-2012, який виступив з цією ініціативою.

Додамо, що один м'яч вже зявився на Майдані Незалежності. Наприкінці 2011 року полотном з символікою Tango 12 оформили зовнішню поверхню купола ТРЦ «Глобус».

20 лютого

Інші дати
Ганна Затиркевич-Карпинська
1855 – українська актриса, майстер характерних і комедійних образів. Ролі: Риндичиха («По ревізії» М. Кропивницького), Ганна («Безталанна» І. Карпенка-Карого), Лимериха («Лимерівна» Панаса Мирного).
Розгорнути
Народився Василь Барвінський
(1888, м. Тернопіль - 1963) - український композитор, піаніст, музикознавець, педагог, музичний критик, диригент.
Розгорнути
Народився Лев Ревуцький
(1889, с.Іржавець Полтавська область - 1977) - український композитор, педагог, музичний і громадський діяч. Автор кантати-поеми «Хустина», «Ода пісні», «Зима», «Монологу Тараса Бульби».
Розгорнути
Народилася Марія Пригара
(1908, м. Москва - 1983) - українська письменниця, перекладачка. Авторка поетичних і прозових книжок для дітей.: збірки оповідань за мотивами українських народних дум "Козак Голота", повісті "Михайлик - джура козацький", творів у 2-х томах та інше.
Розгорнути
Народився Улас Самчук
(1905, с.Дермань, Волинська область – 1987) - український письменник, журналіст і публіцист, громадський діяч.
«Розбудова України і організація українського народу – ось основні гасла нашого часу. Не якісь старі порахунки, нікчемне амбіціонерське розбиття, не групова закукуріченість… І не отаманщина. А солідарна, творча будуюча і організуюча праця. Праця всього народу, праця кожної творчої одиниці» (Улас Самчук)
Розгорнути

Новини Дивитися всі