Київське «Динамо» перемогло швейцарців

23 січня 2012 о 11:59

У неділю київське «Динамо»  на зборах в Іспанії в основний час матчу зіграло внічию 2:2 зі швейцарським клубом «Янг Бойз», за пенальті перемогли кияни — 4:2. Матч проходив у рамках міжнародного товариського турніру Football Impact CUP 2012.

Голами у «Динамо» відзначилися Андрій Ярмоленко (37), Ескобар (90), пенальті реалізували Мілаш Нінкович, Артем Мілевський, Рибалка, Денис Гармаш, повідомила прес-служба клубу.

На 37-й хвилині Андрій Ярмоленко зі штрафного, з 17 метрів, обвів стінку і зрівняв рахунок.

На останній хвилині матчу, програючи у рахунку, нападник «Динамо» Ескобар (влітку підписав контракт з київським клубом) після серії рикошетів у штрафному майданчику вколотив м'яч у сітку з воротарської лінії — 2:2.