chrome firefox opera safari iexplorer

Прогноз на 2012 рік для України та світу

02 січня 2012 о 13:02

ТСН.ua дізнавався, що чекає на українців, політиків та зірок у році Дракона.

Гороскоп для України

Астрологи переконані, що у 2012 році у соціально-політичній сфері буде доволі нестабільна ситуація. Влада в Україні у цьому році має змінитися, і зірки не виключають, що це відбудеться у революційний спосіб.

Астрологи пророчать, що на чемпіонаті Євро-2012 Україна заробить собі негативний імідж.

У 2012 році варто очікувати обвал гривні через вплив негативних процесів у світовій економіці. У взаєминах з сусідами не варто очікувати чогось нового — ми посваримося і з Росією, і з Європою.

Рік Дракону принесе Україні контрастну погоду. Влітку очікуються рясні дощі зі зливами, які будуть заміщуватися спекою.

Детальніше читайте тут

Гороскоп для світу

2012 рік – найбільш несприятливий для європейської валюти та для економіки ЄС, кажуть астрологи. Гірше, ніж в економіці ЄС, може бути лише у економіці Сполучених Штатів Америки. Зірки пророчать повну девальвацію долару, або суттєве знецінення.

У році Дракона також існує небезпека витоку атомної зброї, особливо у стосунках між Ізраїлем та Іраном. Бацьку Олександра Лукашенка знімуть, але не цьогоріч. Як мінімум, ще рік він правитиме точно, але його можуть вбити, як Каддафі, кажуть зірки.

А от Росію, скоріш за все, чекає ще 12 років правління Путіна. Наступний рік, попри протести, які відбуваються в країні, нічого не змінить.

Детальніше читайте тут

Гороскоп для політиків

У 2012 році зірки обіцяють Юлії Тимошенко свободу, а от Юрій Луценко буде сидіти через «розплату за гріхи».

Для Віктора Януковича наступний рік буде вкрай важким. Зірки говорять про те, що його чекають великі проблеми зі здоров'ям. Олег Ляшко пройде в парламент, а Арсеній Яценюк може мати поповнення в сім'ї.

Миколі Азарову у році Дракону світить відставка, а Черновецький може несподівано «воскреснути» і стати депутатом Верховної Ради.

Детальніше читайте тут

Гороскоп для зірок

Нумерологи попереджають Ані Лорак про можливі сімейні проблеми — співачка у шлюбі буде ходити по лезу бритви у 2012 році. У Ірини Білик великі шанси знайти нового чоловіка, для якого родина буде стояти на першому місці, і одружитися з ним.

Надія Мейхер-Грановська, яка через вагітність нещодавно покинула «Віа-гру», буде створювати щось своє. А у Тіни Кароль ще багато років все буде добре, якщо її не називатимуть Танею.

Олександру Пономарьову нумерологи радять знайти свою половинку цього року, бо якщо співак не одружиться до 44 років — не одружиться ніколи.

Детальніше читайте тут

Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Рік обіцяє стати захоплюючим, важким, але незмінно цікавим часом, труднощі особистого плану будуть перегукуватися з проблемами світового масштабу, але вирішувати їх всі повинні разом, спільно, кожна людина – зі своєї позиції.

Господар року благоволить до людей обдарованих, неординарних, активних, які вміють і люблять працювати з вогником, ентузіазмом, з творчим підходом і фантазією.

Детальніше читайте тут

30 січня

Інші дати
Всеволод Нестайко
(1930 – 2014) – класик сучасної української дитячої літератури. 1979 р. трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити.» Всеволод Нестайко
Розгорнути
Оксана Мешко
(1905 - 1991) –  український біолог, правозахисник. Член-засновник Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Володимир Антонович
1834 – 1908рр. Володимир Антонович (Вінницька обл.) – видатний український історик, археолог, етнограф. Створив київську школу істориків-українознавців в особі своїх учнів (Д. Багалій, М. Грушевський та ін.). «Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними». (Володимир Антонович)
«Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними» (Володимир Антонович)
Розгорнути