У Києві виступлять кращі танцюристи світу

27 січня 2012 о 17:31

У київському Палаці спорту 28-29 січня 2012 року вперше пройдуть змагання світової серії серед професіоналів, а також Чемпіонат світу зі спортивних танців. За словами організаторів, захід такого рівня є унікальною подією для України.

Як повідомили в Асоціації спортивного танцю України, право на проведення цих турнірів отримано завдяки перемогам провідних українських танцювальних пар, які постійно борються за найвищі нагороди на чемпіонатах Європи та чемпіонатах світу.

Професіонали з більш ніж 40 країн світу демонструватимуть свою майстерність у стандартній та латинській програмах. Також глядачі зможуть насолодитися виступами пар в рамках Чемпіонату світу в програмі 10 танців.

До суддівської колегії увійдуть 48 провідних арбітрів з Великої Британії, Канади, США, Італії, Німеччини, Франції, Шотландії, Ізраїлю, Польщі, Литви, Росії, Словаччини, Румунії, Болгарії, Молдови, які в минулому ставали володарями титулів чемпіонів світу та Європи.

Результати Чемпіонату світу будуть враховані в рейтингах WDC AL і IDSA, що дозволить українським парам підвищити свої позиції на світовій арені. А напередодні чемпіонату кращі тренери світу проведуть свої майстер-класи для українських та іноземних пар.

Серед учасників:

• Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko — дворазові чемпіони світу серед професіоналів у латиноамериканській програмі; чотирикратні чемпіони США серед професіоналів у латиноамериканській програмі; пара номер один у всесвітньому рейтингу професійних пар у латиноамериканській програмі;
  • Sergey Surkov & Melia — дворазові чемпіони Росії з латиноамериканської програми; посідають третє місце у всесвітньому рейтингу професійних танцювальних пар у латиноамериканській програмі;
  • Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina — срібні призери Кубка світу в категорії професіонали, латиноамериканська програма; входять до двадцятки кращих професійних пар світу в латиноамериканській програмі;
  • Arunas Bizokas & Katusha Demidova — дворазові чемпіони світу серед професіоналів у стандартній програмі; на даний момент посідають друге місце у всесвітньому рейтингу професійних танцювальних пар у стандартній програмі;
  • Mirko Gozzoli & Edita Danuite — чемпіони світу та Європи серед професіоналів у стандартній програмі; пара номер один у всесвітньому рейтингу професійних пар у стандартній програмі;
  • Victor Fung & Anastasia Muravieva — чемпіони світу і власники кубка Європи серед професіоналів у стандартній програмі; посідають третє місце у всесвітньому рейтингу професійних танцювальних пар по стандартній програмі;
  • Victor Da Silva & Hanna Kartunnen — чемпіони світу та Великобританії з 2004 по 2007 рр.

Призовий фонд турніру складає 93 тисячі євро.

У програмі чемпіонату з 10 танців змагаються пари у віковій категорії: Ювенали 1,2; Юніори, 1,2; Молодь 1,2; Дорослі та Сеньйори.

У показовому виступі, який відбудеться 29 січня 2012 р. в вечірній програмі, візьмуть участь чемпіони світу в європейській програмі Arunas Bizokas & Katusha Demidova.