chrome firefox opera safari iexplorer

ДАІ попереджає про «особливий режим» руху на дорогах під час візиту президента

22 лютого 2012 о 14:34

У Дніпропетровську 24 лютого очікують Президента України Віктора Януковича у зв'язку зі святкуванням 80-річчя Дніпропетровської області.

Як повідомило джерело в обладміністрації, очікується, що Президент відкриє Льодову арену, проведе нараду з керівниками області з питань дебюрократизації дозвільних процедур та реалізації в регіоні спільного з Microsoft проекту Електронний регіон.

Обласне управління Державтоінспекції попереджає про те, що у зв'язку з візитом Глави держави дорожній рух на території Дніпропетровська та області буде здійснюватися в особливому режимі, і нагадує водіям про правила дорожнього руху у випадках наближення автомобілів, обладнаних спецсигналами.

«Шановні учасники дорожнього руху! Державтоінспекція нагадує, що при наближенні транспортного засобу з ввімкненою світловою та звуковою сигналізацією водії усіх транспортних засобів, незалежно від напрямку їх руху, згідно з п.3.2. Правил дорожнього руху України, зобов'язані дати дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд для цього автомобіля і колони транспортних засобів, що супроводжує його. При цьому категорично забороняється здійснювати обгін і випередження, а також рухатися зі швидкістю колони суміжними смугами або займати в ній місце», — йдеться в повідомленні ДАІ.

Між тим, за словами очевидців, навколо Льодової арени до приїзду Януковича вже почали готувати територію — робочі косами скошують торішню траву, що виглядає з-під снігу.

Також, незважаючи на снігопад і ожеледицю, комунальні служби латають дорогу, видуваючи з ям воду і засипаючи їх сумішшю щебеню та бітуму, яку утрамбовують мінікатком.

ЗМІ зазначають, що, згідно з правилами проїзду особи, зокрема, Президента країни, ямковість на дорогах повинна бути ліквідована.

Розділи: Суспільство

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути