chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде благодійна акція “Серце країни”

08 лютого 2012 о 12:20

У Києві 8-14 лютого відбудеться благодійна соціальна акція “Серце країни”.

Проект приурочений до Дня Святого Валентина і спрямований на збір коштів для придбання апарату штучного вентилювання легенів для недоношених немовля у лікарні “Охматдит”, — повідомила представник організаторів проекту Юлія МАЦАЄНКО.

Організаторами проекту виступили ВМГО «Молоді регіони», освітня організація «Upgrade». Акція проводиться за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

За її словами, акція проходитиме у столичному ТРЦ «Dream Town». На третьому поверсі буде встановлено велике, 320-літрове “Серце” (3,5 х 3,5 х 1 м), яке протягом семи днів усі бажаючі зможуть наповнювати “концентратом любові”, купивши спеціальну пробірку з цією рідиною.

“За це вони отримають, якщо це буде традиційна сума — 30 грн., 60 грн., — сувенір від молодих українських дизайнерів, виготовлений завдяки одному з наших партнерів у Китаї. Також акцію можна підтримати он-лайн, зайшовши на сайт або купивши пробірки, або просто внісши будь-яку суму коштів ”, — повідомила Ю.МАЦАЄНКО.

Також вона зазначила, що 8 лютого у «Dream Town» на відкриття заходу прийдуть політики, громадські діячі та зірки української естради. Для відвідувачів заходу буде організовано спілкування з ними та автограф-сесії.

Кожного дня у рамках акції проводитмуться концерти молодих гуртів і зірок, так само з автограф-сесіями, а 14 лютого передбачено офіційне закриття і спільна з “Dream Town” програма святкових заходів.

У ході проведення акції планується зібрати не менше 40 тис. доларів, які необхідні для придбання апарату штучного вентилювання легенів.

Як повідомила представник “Охматдиту” Олена БАКАЄВА, близько 80% новонароджених, які лікуються у цій лікарні, з’явилися на світ недоношеними.

“Наша лікарня рятує дітей вагою менше 1,5 кг, що потребують довготривалого лікування. Через постійну експлуатацію апарати штучного вентилювання легенів зношуються і потребують заміни. Ми завжди раді подібним акціям, які допомагають нашій діяльності і майбутньому наших дітей”, — сказала вона.

Народний депутат Максим ЛУЦЬКИЙ повідомив, що з “Охматдитом” організація працює вже давно, проводились різноманітні заходи, починаючи із забору крові та придбання різних лікарських препаратів, необхідних центру.

“Після консультацій з керівництвом “Охматдиту” про те, що зараз є найнеобхіднішим, виявилось, що це апарат штучного вентилювання легенів для дітей... Я хочу подякувати всім, хто долучився до цієї благодійної акції, і ми робитимемо все, щоб вона пройшла успішно. Впевнений на всі 100%, що необхідну суму коштів ми зберемо для купівлі апарату. Якщо не вдасться зібрати під час акції, то в нас є достатня кількість партнерів та друзів, які допоможуть в оперативні терміни вирішити питання дофінансування даного проекту, і найближчим часом «Охматдит» отримає обладнання”, — запевнив М.ЛУЦЬКИЙ.

Представник генерального спонсора акції — компанії «Smart building» Андрій ЛИСАК закликав усіх долучитись до участі в акції та сприяти кращому майбутньому новонароджених.

Арт-директор «Парку Київська Русь» — компанії-партнера проекту Наталія ПЕТРОВА зазначила, що це не перша й не остання акція на підтримку організаторів.

“Одним із головних завдань, яке ставить перед собою «Парк Київська Русь», є виховання здорового, висококультурного покоління. Ми з радістю долучились до акції “Серце країни”. У наш час дуже важливо об’єднуватись та допомагати тим, хто цього потребує. Любов і турботу треба проявляти в діях”, — наголосила Н.ПЕТРОВА.

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути