chrome firefox opera safari iexplorer

Українців не пускають на обідню перерву

28 лютого 2012 о 16:38

У 20% українців, що працюють, у розкладі робочого дня не виділений час на обідню перерву.

Найчастіше залишаються без обіду через напружений графік ті, хто займає відповідальні посади. Про це стало відомо в результаті дослідження, проведеного порталом rabota.ua.

З тих, хто обідає, близько 45% встигають зробити це протягом 30 хвилин. Понад чверть опитаних (27%) справляються за 30-45 хвилин, ще чверть (25%) вкладається в 45-60 хвилин. Більш як годину на обід відводять лише 3% респондентів, що взяли участь в опитуванні.

За даними опитування порталу rabota.ua, у 62% офісів під кухню обладнане спеціальне приміщення. Майже в кожному офісі є чайник (87%) і мікрохвильова піч (69%), холодильник (66%) і кулер з водою (65%), посудомийна машина (5%).

Опитування показало, що половина опитаних обідню перерву проводить в офісі. Близько третини з них (34%) обідають іноді в офісі, а іноді в довколишніх закладах громадського харчування.

Якщо українці залишаються обідати в офісі, 44% роблять це, не відходячи від робочого місця, а 56% все-таки використовують для обідів кухню. Якщо ж працівники під час обідньої перерви залишають офіси, то переважна більшість вирушає у довколишні їдальні (42%) або кафе (26%).

Крім того, видання з'ясувало, що 71% працівників готують обіди вдома, 12% купують їх зранку, по дорозі на роботу, а 8% користуються послугами доставки обідів у офіси.

Близько половини українців (47%) витрачають на обід менше 25 гривень, 41% — 25-50 гривень, 6% — 50-75 грн, 1% — 75-100 грн, 1% — 100-150 грн.

Раніше повідомлялося, що найкращі роботодавці США привертають співробітників не стільки грошима, скільки вільним графіком роботи, ідеальним побутом і єдністю мети.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути