chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні вперше підготували календар фестивалів на рік

27 лютого 2012 о 11:33

«This is Ukraine — путівник по Україні» створив «Календар фестивалів України 2012» для тих, хто цікавиться фестивалями, щороку відвідує їх та для тих, хто живе не простим життям, а фестивальним.

«При його створенні ми намагались зібрати максимум інформації про найбільш відомі (і невідомі) та знакові (і не дуже) фестивалі 2012 року. Через те, що наперед не завжди відомо, чи відбудеться фестиваль, частина з них до цього календаря не потрапила. Інші ж не мають точної дати проведення. Тому календар існує у друкованому та електронному варіантах. Інтернет-версія - більш повна, що постійно оновлюється та доповнюється», — повідомили «Рідній країні» керівники проекту «This is Ukraine — путівник по Україні».

Друкований варіант «Календаря фестивалів України 2012» вийшов на початку року. Це набір з 12 листівок, що розповідають, де і коли відбудуться фести у 2012 році.

На фронтальній стороні листівки розміщений найцікавіший фестиваль місяця. Шість їз них були обрані відкритим голосуванням за результатами рейтингу «TOP Fest 2011». Інші шість — вибір редакції «This is Ukraine» та їх читачів у соціальних мережах.

Друкована версія незабаром буде доступна широкій громадськості у туристично-інформаційних центрах міст та на фестивалях по всій Україні.

Електронну версію «Календаря фестивалів України 2012» можна подивитись он-лайн чи завантажити PDF файлом за цим посиланням.

«Рідна країна» 

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути