Збірна України з хокею розгромила Румунію

10 лютого 2012 о 10:44

Хокейна збірна України з розгрому розпочала виступ на  міжнародному турнірі Єврохокей челлендж, який проходить у Києві.

Підопічні Анатолія Хоменка легко розправилися зі збірною Румунії — 7:0. Українські хокеїсти заволоділи ігровою ініціативою з перших хвилин матчу. А відкрити рахунок вдалося за три хвилини до кінця періоду.

Після помилки захисника гостей шайба відлетіла до Дениса Заблудовського, який і переправив її у ворота. У другій двадцятихвилинці, відбившись від атак гостей, українці змогли вдруге осоромити воротаря румун зусиллями України Віктора Андрющенка.

А під завісу другого періоду наші хокеїсти закинули третю шайбу — кидком з дальньої дистанції відзначився Денис Ісаєнко. В заключному періоді зустрічі українці ще чотири рази розписалися у воротах збірної Румунії. Дмитро Ісаєнко закинув четверту шайбу. Потім Олександр Яковенко збільшив рахунок до 5:0. За хвилину до кінця гри відзначився Євген Пастух, а на останній секунді зустрічі Яковенко закинув свою другу шайбу у грі. Відтак, після першого ігрового дня українці очолили турнірну таблицю Єврохокей челлендж.

Наступну гру команда Хоменка проведе у п'ятницю, 10 лютого, проти збірної Литви.

Початок матчу — о 19:00.

Єрохокей Челлендж Київ. Палац спорту. 4000 глядачів.

УКРАЇНА — РУМУНІЯ — 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

1:0 Денис Заблудовський (Торяник, Скороход, більш.), 16:30

2:0 Віктор Андрющенко (Бондарев, Наваренко), 26:02

3:0 Денис Ісаєнко (Наваренко, Пастух), 39:31

4:0 Дмитро Ісаєнко (Черненко, Щербатюк, більш.), 43:26

5:0 Олександр Яковенко (Касянчук, Наваренко, менш.), 47:59

6:0 Євген Пастух (Бондарев, Андрющенко), 58:58