chrome firefox opera safari iexplorer

На Євро в Україні припадає пік відпусток

06 березня 2012 о 09:05

Напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012 українці обдумують плани масової евакуації з країни, йдеться в сюжеті ТСН. Наприклад, кияни уже поділились на дві групи: одні бронюють квитки на чемпіонат, інші штурмують тур агенції.

Гамір, затори та тисячі вболівальників до вподоби далеко не всім, от вони і збирають потроху валізи. Тетяна свого 4-річного сина відвезе до бабусі, щоправда, не за кордон, а в сусіднє село. А от сама поїхати не зможе через роботу. Вона вже чітко намалювала у своїй уяві картину суцільного колапсу. «Може бути будь що. Стільки народу у нас, тобто боязко за життя, хотілось би подивитись, але безпека перш за все», — каже Тетяна.

Туроператори зізнаються, що попри бажання покинути межі країни у більшості киян грошей вистачить лише на Крим. Тиждень сімейного відпочинку там може коштувати тисячу доларів.

День масового звільнення також очікують у Львові, Харкові та Донецьку. Щоправда, звідти українці попрямують переважно у заморські країни. Власники турагенств кажуть, що квитки потроху купують. Але справжній ажіотаж почнеться у кінці квітня — на початку травня, коли до чемпіонату залишаться лічені дні.

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути

Новини Дивитися всі