chrome firefox opera safari iexplorer

Нові тролейбуси обійдуться Черкасам в 30 млн грн

13 березня 2012 о 08:58

У Черкасах закуплять нові тролейбуси, тендер на закупівлю яких буде оголошений в кінці березня.

Про це заявив в понеділок під час прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич.

«У бюджеті міста передбачено 30 мільйонів гривень на придбання тролейбусів. Плануємо в травні провести тендер, щоб до кінця літа нові тролейбуси вивести на черкаські вулиці», — пояснив мер.

«Паралельно ми ще шукаємо можливість збільшити суму призначень, щоб придбати більшу кількість тролейбусів. У тому числі шукаємо варіантів, коли розрахунок буде здійснюватися поетапно, намагаємося домовитися про те, щоб можна було розраховуватися протягом 5 років. Таким чином, ми зможемо придбати більше одиниць тролейбусів», — додав Одарич.

Він також зазначив, що поки невідомо, скільки саме тролейбусів вдасться придбати, але в цілому для Черкас потрібно 65-70 тролейбусів, тоді як зараз на маршрути виходить 45 одиниць.

«Зараз, поки не проведена закупівля тролейбусів, рішенням виконавчого комітету дозволено тролейбусному парку використовувати на своїх маршрутах автобуси. Вони будуть рухатися так само, як і тролейбуси, з такою ж ціною і з таким же графіком руху», — сказав Одарич.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі