chrome firefox opera safari iexplorer

Через рекламу на Олімпійському скоротять 5 тисяч глядацьких місць

25 квітня 2012 о 11:06

Під час матчів Євро-2012 кількість місць на НСК Олімпійський скоротиться на 5000 — з 70050 до 65000.

Вилучення місць необхідно UEFA для розширення деяких зон і рекламних місць. Про це повідомив керівник місцевого оргкомітету Маркіян Лубківський.

«Є певні зони, які вимагають додаткового розширення, наприклад, зона преси, подекуди з'явиться рекламна зона, ще деякі специфічні зони, необхідні для організації матчів», — пояснив директор турніру.

Раніше повідомлялося, що, на думку американського спортивного порталу Bleacher Report, оновлений НСК Олімпійський в Києві — найкращий стадіон Євро-2012.

За матеріалами: Україна-2012

Розділи: Суспільство

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути