chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові «Великдень разом» святкуватимуть 100 студентів зі cходу та півдня України

13 квітня 2012 о 19:35

Студентське братство Українського католицького університету цьогоріч у Львові традиційно організовує акцію «Великдень разом» для студентів зі Східної та Південної України.

Як повідомили організатори акції, у переддень Великодня, 14 квітня, вони очікують прийняти у Львові близько 100 студентів з Запоріжжя, Донецька, Одеси та Криму. Головною метою акції є ознайомити гостей зі Сходу та Півдня України з традиціями святкування Воскресіння Господнього на Галичині.

«Важливо, щоб студенти, які приїдуть до Львова могли жити в сім’ях, – пояснюють організатори. – Спільне святкування, посвячення пасок, Богослужіння, трапеза створюють атмосферу справжнього Великодня».

14 квітня студенти приїдуть до Львова. У неділю вранці вони з родинами підуть на Воскресну літургію, опісля – разом з львівською молоддю будуть водити гаївки в Шевченківському гаю. У понеділок студенти відвідають Український католицький університет, де відбудеться майстер-клас із писанкарства та з виготовлення ляльок-мотанок.

Програма

14 квітня, субота

9:00–15:00 – зустріч гостей на вокзалі, розселення по сім’ях; відпочинок та знайомство з сім’ями;

12:00–14.00 – екскурсія містом для першої групи;

15.00–17.00 – екскурсії містом для другої групи;

18.00–19.00 – свячення пасок з родинами (або у Церкві св. Блаженних Мучеників УГКЦ, Стрийська, 31.);

20:00–23:00 – Всеношна Великодня Літургія у церкві Преображення ГНІХ (вул.Краківська, 21. за бажанням).

15 квітня, неділя

7:15–9:00 – Воскресна літургія із сім’ями. (спільна Літургія у Церкві св. Блаженних Мучеників УГКЦ, Стрийська, 31.);

10:00–12:00 – святковий сніданок із сім’ями;

12:00–13:00 – вільний час;

13:00–13:30 – зустріч на пл. Митній;

14:00–21:00 – гуляння гаївок у Шевченківському гаю, спільна Ватра (вхід 10 грн.);

16 квітня, понеділок

9:00–11:00 – спільне ранкове Богослуження в Церкві св. Блаженних Мучеників УГКЦ, Стрийська, 31;

12:00–14:00 – майстер-класи з в’язання ляльок-мотанок і розпис писанок (УКУ, вул.Свєнціцького, 17, кінцева трамваю № 4);

14:00–15:00 – спільний обід в УКУ (вул. Свєнціцького, 17);

15:00–19:00 – святкування «Обливаного понеділка» в Шевченківському Гаю та прогулянки містом;

19:00 – від’їзд гостей додому.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти

5 серпня

Інші дати
Ілля Рєпін
1844 – визначний художник-реаліст українського походження.
Розгорнути
Народився Юрій Хорунжий
(1937, м. Київ - 2007) - український письменник, журналіст, громадський діяч. автор близько 30 книжок, історичних повістей, романів, оповідань та есе. Зокрема, "Скифи", "Гонитва до мосту", "Таємна грамота", "Гетьмани України" та ін. Упорядник книжки спогадів "Опреа СВУ - музика ГПУ", "Вибраних творів"  Л. Старицької-Черняхівської.
Розгорнути
Народився Борис Антоненко-Давидович
(1899, м. Ромни Сумської обл. - 1930) - український письменник, літературо- і мовознавець. Автор книжок "Запорошені силуети", "За ширмою", "Слово матері", "Як ми говоримо", "Смерть. Сибірські новели. Завищені оцінки".
Правильно й чисто говорити своєю мовою може кожний, аби тільки було бажання. Це не є перевагою вчених-лінгвістів, письменників або вчителів-мовників, це - не тільки ознака, а й обов'язок кожної культурної людини. Культурними в нас мусять бути всі, незалежно від того працює людина розумово чи фізично.
Розгорнути
Народився Борис Гмиря
(1903, м.Лебедин Сумська  область – 1969) - український оперний та камерний співак. Виконавець основних партій в операх «Тарас Бульба» Миколи Лисенка, «Наймичка» Миколи Вериківського, «Іван Сусанін» Михайла Глінки, «Русалка» Олександра Даргомижського,  «Фауст» Шарля Гуно).
Розгорнути