chrome firefox opera safari iexplorer

Залізничні квитки на час свят вже всі розкуплено

12 квітня 2012 о 09:00

Залізничні квитки на час свят вже всі розкуплено, повідомляє ТСН. 

Хоча до кінця цього тижня, напевне, ще можна придбати бокові плацкартні місця на незручні потяги – що відбувають зранку або прибувають після півночі. Та й то – на непопулярні напрямки.

Дізнатися, скільки додаткових поїздів запустили залізничники, у них самих неможливо. Вкотре у касах на свята зникають усі залізничні квитки і з'являються чомусь у перекупників втридорога.

На жаль, «Укрзалізниця» цю сумну ситуацію не коментує.

Сайт залізниці, який вона рекламує як зручний спосіб придбати квиток, наразі не допомагає — виповзає напис про перевантаженість. У касах стає відомо, що на святковий період (а це цілий місяць до середини травня) квитків немає майже на жодну з дат.

Засмучені люди повідомляють, що білетів не було вже декілька днів тому і це — після повідомлення про додаткові потяги. Оскільки перекупники вже знають ТСН в обличчя, то залишилося лише звернутися до туристичних агенцій.

Проблема з квитками є і там, місця навіть біля туалету стають вдвічі дорожчими. Там запропонували бічне верхнє місце у плацкарті, ціна якого склала звичайні 89 гривень. Однак вартість доставки складає 60 гривень, плюс 25 гривень — комісія з одного квитка. Самому забрати такий квиток в агенції не можна.

«Ми не бронюємо квитки, ми можемо тільки вам його доставити», — повідомили телефоном.

 

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути