chrome firefox opera safari iexplorer

Незабаром кияни зможуть користуватися безкоштовним Інтернетом

23 травня 2012 о 10:00

Після Дня Києва в центрі української столиці з’являться перші точки безкоштовного доступу до бездротового інтернету.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, про це поінформував радник голови КМДА Олександр Кубраков під час засідання Громадської ради з розробки та впровадження Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

За його словами, послуга безкоштовного доступу до інтернету на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності буде доступна для мешканців і гостей столиці з 27 травня.

Передбачається, що точки Wi-Fi, окрім Хрещатика і Майдану Незалежності, з’являться на площі Івана Франка, Пейзажній алеї, у Маріїнському парку, на Контрактовій площі та в парку Тараса Шевченка.

У червні покриттям Wi-Fi буде охоплена Оболонська набережна, Русанівський парк і парк Позняки.

Планується, що у вересні безкоштовний інтернет з`явиться в парку КПІ, парках Кіото і Маяковського, а також на ВДНГ.

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі