chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Україною пройдуть дощі та грози

06 травня 2012 о 08:50

У західних, північних областях України та на Вінниччині місцями очікуються короткочасні дощі, грози.

На решті території без опадів, повідомили УНІАН в Укргідрометцентрі.

Вітер південно-західний, у східній частині південно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 11-16°, на узбережжі морів 17-20°; вдень 22-27°, на півдні та сході до 30°; у Карпатах вночі 5-10°, вдень 13-18°.

У Київській області у неділю місцями очікуються короткочасні дощі, грози. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-16°, вдень 22-27°. У Києві температура вночі 14-16°, вдень 24-26°.

Сьогодні температура води у Чорному та Азовському морях становить 14-20°, у Дніпрі біля Киева 18°.

Розділи: Довкілля

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...