chrome firefox opera safari iexplorer

Україна відсудила мільйон у Чорноморського флоту

16 травня 2012 о 21:21

Міністерство оборони РФ за рішенням суду Севастополя заплатить до бюджету України понад 1 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста.

Зокрема, за даними прокуратури, 10 травня постановою Севастопольського окружного адміністративного суду задоволено позов прокуратури Севастополя про стягнення з міноборони Росії в особі 64-го Управління начальника робіт Міноборони РФ податкової заборгованості в розмірі 1 млн 296 тис грн, у тому числі 1 млн 178 тис грн — ПДВ.

Таким чином, зазначили у прокуратурі, за позовом прокуратури міста державний бюджет поповниться на зазначену суму боргу.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

13 червня

Інші дати
13 червня відзначають:
  • День визволення Маріуполя від російських окупантів.
  • Міжнародний день поширення інформації про альбінізм.
Розгорнути
Володимир Правик
1962 –  герой-пожежник, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Марія Грінченко
1863 – Марія Грінченко (М. Загірня, М. Чайченко) – письменниця, перекладачка, дружина і помічниця Б. Грінченка. Авторка віршів, оповідань, повісті «В шахтах», спогадів про І. Нечуя-Левицького, В. Самійленка.
Розгорнути
Народився Василь Моруга
(1947, с. Сонцеве Донецької обл. - 1989) - український письменник, перекладач, журналіст. Автор поетичних збірок, документальної повісті "розкажи мені, поле", казок для малят. Тривалий час був головним редактором дитячого журналу "Барвінок".
Розгорнути
Народився Марко Черемшина (Семанюк Іван Юрійович)
(1874, с.Кобаки, Івано-Франківська область – 1927), український письменник і громадський діяч, адвокат, доктор права. Автор збірок «Карби», «Верховина» та ін.
 
«Етнографічних матеріалів я не збирав, бо сам був тим матеріалом, пересякнувши наскрізь народними піснями та казками із самого малку. Я виріс серед співанок, та казок, та сопілок, вдихав їх в себе і віддихав ними». (Марко Черемшина)
Розгорнути