chrome firefox opera safari iexplorer

Стотисячний квиток на Hyundai був проданий у Києві

29 червня 2012 о 13:55

Учора, 28 червня, о 14:33 у касі вокзалу Київ-Пасажирський (каса №28) було викуплено стотисячний квиток на проїзд у швидкісному поїзді «Український експрес».

Квиток було придбано на поїзд №164 за маршрутом Київ-Харків на 29.06.2012, 18:15 (вагон №5, місце №4, номер квитка ХЗ085435). Про це УНН повідомили в Інформаційному центрі «Україна-2012».

Як пообіцяв Віце-прем'єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков, пасажирові, який придбав щасливий квиток, буде надано два запрошення на фінальний матч футбольної першості Європи 2012 року.

Міністерство транспорту вітає везунчика та обіцяє, що найближчим часом пасажир отримає перепустки на ключову гру турніру.

Як повідомлялося, 26 травня о 18:32 у міській залізничній касі міста Львова (у віконці №6) продали десятитисячний квиток на швидкісний потяг Hyundai. Власник квитка також отримав два квитки на фінал ЄВРО-2012, який відбудеться в неділю, 1 липня, у Києві.

Розділи: Суспільство

26 липня

Інші дати
26 липня відзначають:
  • День парашутиста.
  • День системного адміністратора.
Розгорнути
Народився Володимир Винниченко
(1880, м.Кіровоград  - 1951) — український письменник, драматург, художник, політичний і державний діяч. Співавтор Універсалів Української Народної Республіки, голова першого українського уряду (Генерального секретаріату). Автор тритомної  мемуарно-публіцистичної праці «Відродження нації», першого українського фантастичного роману «Сонячна машина».
«Чудний наш народ - і сильний, і сумний... Мав героїв - і ніхто їх не знав... Усе життя любив волю - і все життя жив рабом... Утворив багатство пісні - і сам її не знає...» (Володимир Винниченко)
Розгорнути