chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві з'явиться «Центр захисту тварин»

14 червня 2012 о 13:17

На вулиці Автопарковій у Дарницькому районі міста побудують «Центр захисту тварин». Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов з метою вирішення питання щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним методом.

Замовником проектування та будівництва «Центру захисту тварин» визначено комунальне підприємство «Притулок для тварин». Зазначене КП в установленому порядку забезпечить оформлення права користування земельною ділянкою та визначить підрядну організацію для виконання робіт.

Нагадаємо, що у квітні поточного року депутати Київради підтримали проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки КП «Притулок для тварин» для будівництва та експлуатації Центру на вул. Автопарковій.

Раніше перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак зазначав, що будівництво «Центру захисту тварин» забезпечить збільшення місць для утримання безпритульних тварин на території міста і дасть змогу киянам обирати собі домашніх улюбленців.

Розділи: Суспільство

14 липня

Інші дати
Народився Микола Корф
(1834, м. Харків - 1883) - педагог і просвітитель, почесний член Женевської академії наук та Петербурзького педагогічного товариства. Огранізатор початкових земських шкіл на Україні.
Розгорнути
Народився Мирослав Ірчан (Андрій Дмитрович Баб'юк)
(1897, с.П'ядики, Івано-Франківська область - 1937) — український письменник, публіцист, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, історик, видавець. Автор п»єс «Бунтар», «Плацдарм», «Бувші люди», «Родина щіткарів» та ін.  
"…Могили Ваші розсіяні по всій широкій Україні. Це здорове зерно, з якого виросте наша свята воля. І прийде час, що посуне тисячами на Ваші могилки вільний народ і цілуватиме землю, що прикрила Вас, і сльозами буде зрошувати її… І дітям маленьким будуть Ваші могилки найвищою наукою …» (Мирослав Ірчан, посмертна згадка січовим стрільцям ).
Розгорнути