chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові з'явилася зона, в якій не можна говорити про футбол

05 червня 2012 о 10:08

У Львові відкрили зону, вільну від Євро-2012. Розташована вона на пл. Ринок,біля фонтану зі скульптурою богині Діани.

Зі слів організаторів, в цій зоні заборонено обговорювати тему ЧемпіонатуЄвропи з футболу 2012 року, а також вболівати за якусь з команд. Також не можна взагалі говорити про футбол.

Територія призначена для тих, хто хоче відпочити від усього пов'язаного з Євро-2012. Футбольні вболівальники можуть відвідати зону вільну відЧемпіонату Європи з футболу, але для цього в спеціальну сітку потрібноскинути свою футбольну атрибутику - футболки, шалики і прапори. При виходіїх можна отримати назад.

Нагадаємо, експерти-статистики з університету Інсбрука, стверджують, що перемогу на Євро-2012 здобуде збірна Іспанії. На думку президента УЄФА, найбільші шанси на перемогу мають німці та іспанці.

15 липня

Інші дати
Народився Олександр Хвиля
(1905, с.Олександро-Шультине, Донецька область – 1977) - український актор. Упродовж життя зіграв понад 70 ролей, поміж яких Устим Кармелюк, Савка Троян та О.Пархоменко стали класичними в українському кіно.  
«Народ не візьмеш на макуху Від зоддаля розрізнить чин: І хто є син його по духу, І хто – по духу! – сучий син» (Борис Олійник)
Розгорнути
Народився Микола Кільчевський
(1909, м. Кам'янець-Подільський, 1979) - український вчений у галузі механіки і математики. Працював у напрямку теорії потужності та аналітичної механіки.
Розгорнути