chrome firefox opera safari iexplorer

Крим ганебно провалив туристичний сезон-2012

10 липня 2012 о 10:59

У той час як влада заявляє,що з початку сезону в Криму вже відпочили понад 2 млн туристів, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року, туроператори і бізнесмени запевняють, що сезон можна сміливо назвати провальним. 

Першими курортників зустрічають таксисти і водії маршруток. За їхніми підрахунками, ситуація з туристами сумна, пише «Сегодня». «Через наше „сито“ проходять усі, хто прибуває на потягах. Цього року людей набагато менше.

Таксисти стогнуть. Раніше ті, хто не зміг купити квиток на автобус, їхали з ними. Тепер ми збираємо всіх і ще залишаються порожні місця. Хто ж поїде до Ялти за 300 грн, якщо можна з нами за 30?», — розповів Михайло, котрий вже багато років працює офіційно на маршруті Сімферополь — Ялта.

Сергій Денисов багато років займається морськими перевезеннями в Балаклаві та Севастополі і запевняє, що кількість туристів зараз — 30% від минулого року:

«Можливо, всі кошти залишилися на Євро, але багатих людей в Криму немає. Ми не розуміємо, де вони знаходяться і чи приїдуть взагалі», — бідкається Сергій. Власник невеликого бару в Щолкіно Віктор Премишев розповів, що помітив недостачу не тільки відпочиваючих, але і грошей в їхніх кишенях: "Якщо раніше гуляли на славу, то зараз беруть одне-два пива з салатом або горішками і продовжують банкет просто на пляжі".

У людей, які здають житло, теж справи йдуть не кращим чином. Валентина Смолінська хотіла в цьому сезоні добре заробити на своїй квартирі в Ялті класу люкс, але це виявилося непросто. «Людей так мало, що хоч плач. За майже півтора місяця літа у мене два клієнти. Молода пара з Москви через тиждень з'їхала зі словами, що їм погода не подобається. А друга сім'я з'їхала через пару днів зі словами, мовляв, стільки всього жахливого начиталися про Крим в інтернеті, що взагалі не хотіли приїжджати, але ризикнули — і дарма», — заявила Валентина.

Економіст Андрій Клименко вважає, що в останні два-три роки в Криму стало модно економити: "Треба дивитися адекватно: на набережних не проштовхнутися, але люди йдуть пішки і купують продукти в магазинах, замість того, щоб їсти в ресторанах".

Прес-секретар одного з елітних готелів на південному узбережжі Криму Едуард Якубчук розповів, що деякі люди, приїхавши в Крим, ночують у власних авто. «Під вікнами мого під'їзду стоїть дорогий автомобіль з Росії, в якому ось уже третій день ночує молода пара. Щоранку вони з обрізаної пластикової пляшки вмиваються і чистять зуби, ввечері красиво одягаються і йдуть гуляти», — дивується Едуард.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути