chrome firefox opera safari iexplorer

На Прикарпатті відбудеться міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль

20 липня 2012 о 16:11

У неділю, 22 липня, на Прикарпатті відбудеться 13 Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль «Коломийка» в с.Королівка.

У програмі: святкові богослужіння у церквах міста Коломиї та району; зустріч учасників, гостей і делегацій фестивалю; відкриття містечка майстрів народної творчості та фольклорно-музичного подвір’я «Гостинна Коломийщина». Про це сьогодні, 20 липня, IA ZIK повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Урочисте відкриття фестивалю заплановане на 11.00. Учасників фольклорно-етнографічного фестивалю «Коломийка» привітають народний артист України Богдан Сташків, заслужені артисти України Алла Кобилянська, Михайло Попелюк, Микола Савчук, гурт «Дзвони» та дует «Писанка».

Мистецько-конкурсна програма буде за участю колективів з Канади, Румунії, Росії, Білорусі, Молдови та представників областей України.

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі