chrome firefox opera safari iexplorer

У центрі Києва з'явиться гігантське слово «Україна»

26 липня 2012 о 17:11

Як повідомили УНІАН в Національному Олімпійському комітеті України, у центрі столиці будуть встановлені сім гігантський букв, які складають слово У.К.Р.А.Ї.Н.А.

Інсталяція покликана об’єднати націю для підтримки спортсменів Олімпійської збірної України на Іграх XXX Олімпіади в Лондоні.

Протягом 16 днів, з 27 липня по 11 серпня, українці отримають можливість подарувати свої позитивні емоції і слова підтримки спортсменам-олімпійцям. Кожен вболівальник зможе залишити свої побажання на одній з букв.

Для цього організатори надрукують спеціальні стікери зі словами підтримки і фотографіями учасників. Усі побажання будуть відправлено українським спортсменам в Лондон. Церемонія офіційного відкриття відбудеться 27 липня о 16:00 на Троїцькій площі (площа перед НСК «Олімпійський»).

9 серпня

Інші дати
Міжнародний день корінних народів світу
Свято Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, богатству культури і надбанню.
Розгорнути
Варвара Ханенко
1852–колекціонерка, меценатка, громадська діячка. Дочка цукрозаводчика, мецената М. Терещенка. Разом із чоловіком Б. Ханенком заснувала приватний;музей, на основі якого в 1921 р. в Києві було створено Музей мистецтв;(нині Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків).
Розгорнути
Народилася Віра Холодна
(1893, м.Полтава – 1919) – українська актриса, «королева» німого кіно. Уславилася в фільмах «Пісня торжествуючої любові», «Міражі», «Життя за життя», «Забудь про камін…» та багатьох інших.
«Ваши пальцы пахнут ладаном, А в ресницах спит печаль. Ничего теперь не надо нам, Никого теперь не жаль. И когда Весенней Вестницей Вы пойдете в синий край, Сам Господь по белой лестнице Поведет Вас в светлый рай...» (Олександр Вертинський, посвята Вірі Холодній)
Розгорнути