chrome firefox opera safari iexplorer

Квитки на Хюндаії подешевшали

15 серпня 2012 о 13:02

Починаючи з 00 год. 00 хв.  14  серпня поточного року при оформленні проїзних документів на швидкісні електропоїзди  Інтерсіті+ пасажири сплачують вартість проїзду без ПДВ відповідно з введенням в дію Закону України від 05.07.2012 № 5083-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні», яким запроваджено оподатковування податком на додану вартість за нульовою ставкою послуг з перевезення пасажирів швидкісними електропоїздами Інтерсіті+. Про це повідомили УНН у прес-службі Укрзалізниці.

Так, на період до 31 серпня  (при дії коефіцієнта індексації – 1,07) базова вартість проїзду швидкісними електропоїздами Інтерсіті+ (у понеділок, вівторок та середу) у 1-му класі за напрямками Київ-Харків зменшиться на суму ПДВ  66,68 грн. і становитиме 350,34 з урахуванням страхування та комісійного збору та відповідно за напрямками Київ-Львів – на 75,20 грн. і становитиме 393,59,  Київ-Донецьк – на 89,85 грн. і становитиме 467,92 грн.

У 2-му класі вартість проїзду зменшиться за напрямками Київ-Харків на суму ПДВ 45,98 грн., Київ-Львів – на 51,52 грн. та Київ-Донецьк – на 62,03 грн. У вересні застосовуватиметься коефіцієнт індексації 1,02.

Крім того, величина вартості квитка та плацкарти коригується на коефіцієнти індексації за календарними періодами (розділ V наказу Мінінфраструктури від 19.03.2012 № 170) та днями тижня (розділ І, пункт 1.3, 3-й абзац цього ж наказу).

Так на дні тижня четвер та суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10 % від базової вартості, а на п’ятницю та неділю – підвищення на 10 %.

При оформленні квитка на електропоїзди Інтерсіті+ у напрямку «туди та зворотно» застосовується знижка у розмірі 10% від вартості проїзду.

Розділи: Суспільство

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі