chrome firefox opera safari iexplorer

МНС запевняє, що Україні не загрожують масштабні повені

15 серпня 2012 о 11:07

За останні півтори доби в Україні місцями випали місячні норми опадів. При цьому фахівці заспокоюють — зливи не спричинять значного підйому рівня води в річках.

Крім того, рятувальникам МНС вдалося відновити електрику в усіх 10-ти областях, де напередодні негода знеструмила понад 300 населених пунктів. Тим часом, нове штормове попередження оголосили вітчизняні синоптики. Сильні дощі та пориви вітру очікуються майже по всій території України.

За прогнозами, потужні опади в Україні триватимуть до 17 серпня, після чого повернеться тепла погода.

Джерело: 5 канал
Розділи: Довкілля

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі