chrome firefox opera safari iexplorer

На День незалежності у Києві перекриють центр міста. Перелік

13 серпня 2012 о 12:16

Під час засідання розширеної апаратної наради у Голови Київської міської державної адміністрації було визначено заходи, які відбуватимуться у столиці до Дня Незалежності, передає кореспондент УНН.

24 серпня Хрещатик від Бессарабської до Європейської площі буде повністю пішохідним.

Від вулиці Б.Хмельницького до Прорізної буде близько 8 майданчиків для проведення фіналу чемпіонату з баскетболу, в якому візьме участь близько 200 команд.

Від вулиці Прорізної до Майдану Незалежності буде фестиваль морозива, для якого завезуть 1,5 тонни холодних солодощів.

Від Майдану Незалежності до Європейської площі буде зона авто-мото клубу, на якому водії змагатимуться у вмінні водити авто.

На Майдані Незалежності об 11 годині розпочнеться святковий концерт, найграндіозніша частина якого розпочнеться о 18 годині. Тоді виступатимуть такі українські виконавці, як О.Понамарьов, М.Яремчук, ВВ, ТНМК. Увечері заплановано святковий салют. Основну частину коштів на проведення заходів до Дня незалежності у столиці виділяють меценати та спонсори. Столиця цьогоріч виділить близько 3 млн грн.

До Дня Прапору, 23 серпня, у Києві почнуть працювати два музеї: музей історії міста Києва та музей шестидесятників. Також, на Софійській площі буде проведено концерт класичної музики.

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути