chrome firefox opera safari iexplorer

На урочистості з Януковичем у Харкові зігнали вчителів і медиків

22 серпня 2012 о 12:23

Кілька сотень харківських вчителів і медиків присутні нині на площі Конституції, де Президент Віктор Янукович візьме участь у відкритті пам’ятника Незалежності.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, одна з присутніх на площі, представниця одного з навчальних закладів Харкова розповіла, що разом із нею на площу прийшла більшість викладацького колективу, хоча вчителі досі формально у відпустці. За її словами, «згори» надійшла вказівка, що «присутність бажана».

Окрім того, на площі журналісти помітили і членів колективу однієї з лікарень. За їхніми словами, вони прийшли на відкриття пам’ятника «відразу після планерки».

Нині площа Конституції у Харкові оточена метровим парканом, поруч із пам’ятником, який відкриватимуть, – симфонічний оркестр харківської філармонії.

Розділи: Суспільство

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі